Mavişehir Tereci Kahvaltı

Kahvaltı hakkında tüm bildiklerinizi unutun...

Tereci’nin hayallerinden biri olan yerel üreticilerin ürünlerini sofralarda sergileyebileceği kahvaltı salonunu Mavişehir’de açtı. Bu yolda yürüdükleri mesai arkadaşları ile beraber gelen müşterilere evine gelen misafir gibi hürmet ve saygı gösterdi.

Daha önceki kahvaltılarınızı unutun. Tereci, sizlere bildiğiniz ezbere hazırlanmış menülerden çok daha farklı bir deneyim sunar. Birbirinden çeşitli ürün yelpazemizden istediğinizi, istediğiniz kadar sipariş edebilme özgürlüğünü ve rahatlığını sizlere veriyor. Yani ne porsiyonlara ne de standartlaşmış kahvaltı sofralarıyla sizleri sınırlandırmıyor. İsteklerinizi en ince detayına kadar sorarak ve anlayarak kahvaltı sofralarınızı adeta bir lezzet şölenine dönüştürüyor.

Değerlerimiz

Sağlığınız Bizim İçin Değerli

Yerel üreticilerimizin üretmiş oldukları tamamı ev yapımı ve doğal olan ürünlerimizi sofralarınıza gönül rahatlığı ile taşıyoruz. Çünkü Tereci bünyesinde hiçbir endüstriyel ürün bulunmaz.

Deneyim Sunuyoruz

Tereci, gelen misafirlerine çay kahve ikram ederken yerel üreticimizin bin bir zorlukla ürettiği ürünlerin tatlarına baktırarak müşterilerinin alışverişini eski bakkal zihniyetiyle yapmalarını sağladı. Her ürünümüzün tadına dilediğiniz gibi bakabilir damak zevkinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Geleneksel Bakkal Kültürünü Yaşatıyoruz

Dedelerinin mesleği olan bakkal Alaybey’de ilk bakkal dükkanını 2004’te açtı. Amacı dede mesleğini devam ettirmekti. Eskiden mahalle bakkalları vardı. Şehrin dokusu içinde çok önemli bir yer tutan, sadece ticari bir kurum olmanın ötesinde mahallelinin her türlü ihtiyacını karşılayan, vatandaşla bütünleşmiş, önemli bir sosyal sorumluluğu da yerine getiren “çok güzel kurumlardı” bakkallar…

Yerel Üreticilere Destek

Yerel üreticinin nasıl bin bir zorlukla doğal ve sağlıklı ürünler ürettiğine de şahit oldu. Bu yüzden onlara destek olmak ve doğal olanı sofralarınıza taşımak için arada bir köprü olduk.