Tereci'ye Hoşgeldiniz...

Tereci Gıda Ltd. Şti. olarak 1979 yılında gıda sektörüne giren Tereci ailesi 37 yıl boyunca İzmir ve Ege Bölgesi'nin bir kısmına gıda maddelerinin toptan olarak pazarlama ve dağıtımını yapmıştır. Bu uzun çalışma döneminde elde ettiği beceri ve tecrübesinden sonra, ülkemizde belki de ilk sayılabilecek; farklı yörelerden kendi imkanlarıyla özel olarak hazırlattığı yöresel ve bitkisel ürünleri bir arada bulundurarak perakende mağazalarından tüketicilere sunmaktadır.

Hijyen ve sağlık koşullarına uygun olarak üretilmiş, kalitenin, lezzet ve damak tadıyla bütünleştiği yöresel ve ev yapımı ürünleri tüketicilere gururla sunan firmamız, ticari kaygılardan uzak müşteri memnuniyetini sağlamayı meslek ahlakı olarak kabul etmiştir. Bu amaçla mağazalarının dekorasyonunu müşterilerini rahat ettirecek bir doğallıkta dizayn etmiştir.

Yine bu amaçla, deneyimli ve eğitimli personel istihdamını sağlayarak tüketicilerin bilinçlenmesine de yardımcı olmak amacıyla tanıtım ve tadım organizasyonları düzenlemektedir. Yöresel ve bitkisel ürünleri mevsimsel olarak takip eden, en yeni ve en taze ürünlerin zamanında ve en hızlı bir şekilde tüketicilere ulaştırılmasını bir hizmet anlayışı olarak kabul eden firmamız, bu sektörde daha iyiyi yakalamanın gayretindedir.

header-icon

Değerlerimiz

feature-icon

Tadabilirsiniz

Tereci'den alacağınız her ürünün tadına bakabilirsiniz. Böylelikle damak zevkinize hitab eden ürünü seçebilirsiniz.

feature-icon

Sağlıklı Ürünler

Tereci'de satılan ürünler katkı maddesi içermez. Tüm ürünlerimiz ev yapımı ve doğaldır.

feature-icon

Yöresel Tatlar

Tereci Gıda, Anadolu'nun her yöresindeki ürünleri sizler için bulur, mevsiminde getirir ve sizlere sunar.

feature-icon

Kahvaltı Salonumuz

Mavişehir'de bulunan kahvaltı salonumuz konsept olarak bil ilktir. Mağazamızdan aldığımız ürünlerle günün her saati kahvaltı keyfini yaşayabilirsiniz.


header-icon

Sizden Gelenler

FOURSQUARE MÜŞTERİ YORUMLARI

Tereci Yöresel Bakkal Müşteri Yorumları

Muhlama 10 üzerinden 10 ....tüm peynirler harika

Alper Dayıoglu
Tereci Yöresel Bakkal Müşteri Yorumları

Kesinlikle gelmelisiniz şehrin merkezinde böyle bir yer daha yok :) kahvaltıdaki herşey çok lezzetli ve doğal.sucuk çemen peynir zeytinyağlılar gibi lezzetleri kendileri üretiyorlar.enfes!!!

Sefa ŞENEL