whatsapp

Hakkımızda

1979 Yılından Günümüze...

Tereci Gıda Ltd. Şti. olarak 1979 yılında gıda sektörüne giren Tereci ailesi 37 yıl boyunca İzmir ve Ege Bölgesi’nin bir kısmına gıda maddelerinin toptan olarak pazarlama ve dağıtımını yapmıştır. Bu uzun çalışma döneminde elde ettiği beceri ve tecrübesinden sonra, ülkemizde belki de ilk sayılabilecek; farklı yörelerden kendi imkanlarıyla özel olarak hazırlattığı yöresel ve bitkisel ürünleri bir arada bulundurarak perakende mağazalarından tüketicilere sunmaktadır.

Önce Müşteri Memnuniyeti...

Hijyen ve sağlık koşullarına uygun olarak üretilmiş, kalitenin, lezzet ve damak tadıyla bütünleştiği yöresel ve ev yapımı ürünleri tüketicilere gururla sunan firmamız, ticari kaygılardan uzak müşteri memnuniyetini sağlamayı meslek ahlakı olarak kabul etmiştir. Bu amaçla mağazalarının dekorasyonunu müşterilerini rahat ettirecek bir doğallıkta dizayn etmiştir.

Yöresel ve Bitkisel Ürünler...

Yine bu amaçla, deneyimli ve eğitimli personel istihdamını sağlayarak tüketicilerin bilinçlenmesine de yardımcı olmak amacıyla tanıtım ve tadım organizasyonları düzenlemektedir. Yöresel ve bitkisel ürünleri mevsimsel olarak takip eden, en yeni ve en taze ürünlerin zamanında ve en hızlı bir şekilde tüketicilere ulaştırılmasını bir hizmet anlayışı olarak kabul eden firmamız, bu sektörde daha iyiyi yakalamanın gayretindedir.

DEĞERLERİMİZ

Sağlığınız Bizim İçin Değerli

Yerel üreticilerimizin üretmiş oldukları tamamı ev yapımı ve doğal olan ürünlerimizi sofralarınıza gönül rahatlığı ile taşıyoruz. Çünkü Tereci bünyesinde hiçbir endüstriyel ürün bulunmaz.

Deneyim Sunuyoruz

Tereci, gelen misafirlerine çay kahve ikram ederken yerel üreticimizin bin bir zorlukla ürettiği ürünlerin tatlarına baktırarak müşterilerinin alışverişini eski bakkal zihniyetiyle yapmalarını sağladı. Her ürünümüzün tadına dilediğiniz gibi bakabilir damak zevkinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Geleneksel Bakkal Kültürünü Yaşatıyoruz

Dedelerinin mesleği olan bakkal Alaybey’de ilk bakkal dükkanını 2004’te açtı. Amacı dede mesleğini devam ettirmekti. Eskiden mahalle bakkalları vardı. Şehrin dokusu içinde çok önemli bir yer tutan, sadece ticari bir kurum olmanın ötesinde mahallelinin her türlü ihtiyacını karşılayan, vatandaşla bütünleşmiş, önemli bir sosyal sorumluluğu da yerine getiren “çok güzel kurumlardı” bakkallar…

Yerel Üreticilere Destek

Yerel üreticinin nasıl bin bir zorlukla doğal ve sağlıklı ürünler ürettiğine de şahit oldu. Bu yüzden onlara destek olmak ve doğal olanı sofralarınıza taşımak için arada bir köprü olduk.

Sağlıklı Gıdalar

Ürünlerimizin tümü yörelerinden özenle seçilmiş ev yapımı gıdalardır.

Her Zaman Taze, Doğal

Ürün seçimlerimizde her zaman içeriğinde katkı maddesi bulunmayan doğal ürünler tercih ediyoruz.

En İyi Kalite

Hijyenik koşullarda üretilen en iyi kalite ürünleri damak tadı ve lezzet ile buluşturuyor sizlere sunuyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Eşsiz bir deneyim ile tüm ürünlerimizin tadına satın almadan bakabilir, damak zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Tamamen Doğal!

Ürünlerimizin tümü katkısız, doğal ve ev yapımıdır.

Yöreden Sofraya

Bin bir çeşit ürünleri ülkemizin dört bir yanından sizlere ulaştırıyoruz.

Yerel Üreticiden Tedarik

En kaliteli ürünleri mevsiminde yerel üreticimizden temin ediyoruz.