whatsapp

Kahvaltı Salonumuz

Yerel Üreticilerden Gelen Eşsiz Bir Deneyim...

Tereci’nin hayallerinden biri olan yerel üreticilerin ürünlerini sofralarda sergileyebileceği kahvaltı salonunu Mavişehir’de açtı. Bu yolda yürüdükleri mesai arkadaşları ile beraber gelen müşterilere evine gelen misafir gibi hürmet ve saygı gösterdi.

Kahvaltı hakkında tüm bildiklerinizi unutun...

Daha önceki kahvaltılarınızı unutun. Tereci, sizlere bildiğiniz ezbere hazırlanmış menülerden çok daha farklı bir deneyim sunar. Birbirinden çeşitli ürün yelpazemizden istediğinizi, istediğiniz kadar sipariş edebilme özgürlüğünü ve rahatlığını sizlere veriyor. Yani ne porsiyonlara ne de standartlaşmış kahvaltı sofralarıyla sizleri sınırlandırmıyor. İsteklerinizi en ince detayına kadar sorarak ve anlayarak kahvaltı sofralarınızı adeta bir lezzet şölenine dönüştürüyor.

Yöresinden Lezzetler

Tereci; pişi, gözleme, paçanga böreği ve Türk mutfağının birbiriden güzel lezzetli hamur işleri ile klasik kahvaltı sofralarınızı farklılaştırıyor. Aynı zamanda tamamen doğal ve yöresinden olan kavurma, sucuk vb. Ürünlerimiz ile tüm ara sıcak lezzetlerimiz kahvaltınıza eşlik ediyor.

Şehrin Merkezinde Kuş Sesleri Eşliğinde..

Karşıyaka Mavişehir’de kuş sesleri ve balıklar eşliğinde bin bir çeşit üründen oluşan şarküterisi ile Tereci Yöresel Bakkal size eşsiz bir kahvaltı deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor. Serpme kahvaltıdan uzak tamamen kendi zevkinize göre şarküterimizden seçebileceğiniz ürünlerimiz ile kahvaltınızı kendiniz oluşturuyorsunuz.

#MavişehirTereci

GALERİ

w_01_fullhd
w_01_fullhd
w_01_fullhd
w_01_fullhd
w_01_fullhd
w_01_fullhd
w_01_fullhd
w_01_fullhd
w_01_fullhd

#YoutubeFilmi

GALERİ

Google Misafir Yorumları

Tereci Kahvaltı Salonu

İletişim Bilgileri

0554 534 77 88

eticaret@terecigida.com.tr

Cehar Dudayev Blv. No:9/A-B Mavişehir